Odzież reklamowa

Jeśli szukasz odzieży, gadżetów dodatków promocyjnych dla swojej firmy to trafiłeś idealnie. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy, która od 10 lat zajmuje się znakowaniem odzieży i wykonywaniem nadruków.

Eleven nadruki i haft komputerowy to profesjonalny serwis, który od kilku lat rozwija się w branży reklamowej z naciskiem na odzież promocyjną, reklamową i sportową. W sprzedaży znajdziecie Państwo szeroki wybór t-shirtów, koszulek polo, bluz, kamizelek, kurtek przeznaczonych pod nadruki lub haft oraz odzież i komplety sportowe, piłkarskie, siatkarskie pod zdobienie logotypami, napisami, numerami.

W ofercie eleven.net.pl znaleźć można bogaty asortyment produktów przeznaczonych do każdego rodzaju branży; odzież pracownicza, odzież robocza bhp, odzież wizytowa, ale także sportowa do treningu, meczów dla profesjonalistów i amatorów uprawiających fitness, bieganie, jazdę na rowerze, trekking czy tenis.
Dzięki naszym produktom Państwa logo zostaje zauważone i wpłynie na zaufanie oraz podniesienie wizerunku w kontekście aktualnych lub przyszłych kontrahentów.

Współpraca z takimi producentami jak: Adler (Katalog produktów), Roly (www.rolypolska.pl) , Promostars czy Stedman (KATALOGI) zaowocowała bardzo dobrymi warunkami handlowymi, dlatego produkty tych topowych marek reklamowych możemy Państwu zaoferować w najlepszych cenach.