Producent odzieży sportowej

Firma Eleven oferuje Państwu wysokiej jakości odzież sportową dla firm, klubów, szkół. Jesteśmy producentem koszulek, spodenek, dresów, znaczników sportowych.

Dzianinę z której wykonana jest odzież nabywamy wyłącznie u Polskiego dostawcy. Całość projektowana i szyta jest we współpracującej z naszą firmą szwalni.

1. Kolorystyka naszych dzianin:

kolory

 

I rząd od góry:
zielony 500, bordo 450, granat 800, chaber 700

II rząd od góry:
czarny 999, błękit 750, czerwony 2012, biel opt

2. Galeria strojów: (galeria będzie rozszerzona niebawem)

3. Zaufali nam:

4. Charakterystyka produktu:

Każdy sportowiec to dla nas surowy arbiter oceniający wyroby, w których występuje. Z myślą o nim, znając specyfikę tego sportu i jego wymagania, bazując na opiniach stworzyliśmy gamę produktów, które wspaniale nadają się aby w pełni zaspokoić wymagające gusta. Oferujemy Państwu odzież sportową o szerokim spektrum wykorzystania.

Koszulki sportowe, spodenki, dresy i znaczniki – wszystkie te produkty produkowane są w Polsce z wysokiej jakości dzianin pochodzących z rodzimych fabryk.

Produkty charakteryzują się:

* Wysokim komfortem użytkowania
* Duża paroprzepuszczalność
* Zwiększona powierzchnia parowania
* Łatwość nanoszenia różnych rodzajów wizualizacji (druk transferowy, flock, …)

5. Charakterystyka dzianiny:

5.1. Coolmax to zaawansowane technologicznie włókno poliestrowe koncernu AdvanSA. Jego główne obszary zastosowań to:

* bielizna termoaktywna,
* bielizna sportowa,
* odzież sportowa.

thermolite-300x210

Dzięki specjalnej budowie, w której skład wchodzi 3 lub 4 rdzenie połączone ze sobą tworzące układ kapilar przenoszących wodę i zwiększających powierzchnię parowania jest to idealne włókno do produkcji dzianin dla sportowców. Łatwość przenoszenia wilgoci powoduje, że pot jest szybko zabierany z powierzchni skóry i rozprowadzany na dużej powierzchni. W ten sposób łatwo paruje pozwalając zachować komfort cieplny.

W odróżnieniu od włókien starszych generacji, takich jak np. Rhovyl nie rozkłada się pod wpływem promieniowania UV (na słońcu) i nie wydziela przy tym nieprzyjemnych zapachów.

Stosuje się je zarówno do produkcji dzianin o gęstym splocie, jak i delikatnych, rzadkich dzianin typu „mesh” w zależności czy od dzianiny wymaga się większej odporności na ścieranie i rozciąganie, czy też większej przewiewności.

Dzianiny wykonane z Coolmaxu zapewniają przyjemne uczucie suchości i przewiewności. Nie mają jednak własności ocieplających.

5.2 Thermolite to przędza poliestrowa firmy Advansa, która cechuje się:

* niezwykłą lekkością,
* wysokim poziomem komfortu termicznego,
* ułatwionym parowaniem.

Często dzianiny, których zadaniem jest zapewnienie ciepła są ciężkie. Kiedyś zachowanie niskiego ciężaru i wysokiego komfortu cieplnego wydawało się nie do pogodzenia. Dopiero powstanie nowoczesnych przędz, takich jak Thermolite pozwoliło nam pozbyć się tego problemu.

Inżynierowie z Advansy wzorując się na naturze – między innymi na budowie futra niedźwiedzi polarnych stworzyli unikalny rodzaj przędzy, której włókna są puste w środku. Dzięki temu ich ciężar uległ znacznemu zmniejszeniu. Dodatkowo udało się uzyskać jeszcze jedną, niezwykle cenną własność – po zamoczeniu dzianina dalej zachowuje własności ciepłochronne, ponieważ wewnątrz włókien wciąż znajduje się zamknięte powietrze stanowiące barierę termoizolacyjną.

Ponadto Thermolite dzięki budowie kapilarnej jest w stanie rozprowadzać na dużej powierzchni wszelkie zawilgocenia. Dzięki temu szybko paruje i pozostaje suchy.

5.3 Pliki do pobrania

Certyfikaty o pochodzeniu dzianiny oraz o systemie zapewniającym odprowadzanie wilgoci.

Certyfikat1
Certyfikat2