O FIRMIE

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Funkcjonujemy na rynku od 2014 roku.
Marka ELEVEN świadczy usługi w zakresie nadruków. Oferujemy Państwu najnowocześniejszy sprzęt oraz wielość technik zdobienia w jednym miejscu. 
Oferta skierowana jest do instytucji, firm, stowarzyszeń, klubów sportowych, ale także klientów indywidualnych. Elastyczność w zakresie usług pozwala nam realizować zlecenia od 1 sztuki. 

KOSZULECZKA.PL jest tworem odpowiedzialnym za tekstylia. W ramach tej działalności dostarczamy Państwu odzież reklamową oraz sportową najwyższej jakości. Doświadczenie w branży pozwala nam wybrać i zaproponować produkt najwyższej jakości. Owocna współpraca z wieloma dostawcami daje nam możliwości do zapewnienia Państwu najlepszych cen oraz krótkich terminów dostawy.

Eleven i Koszuleczka.pl to komplet usług i produktów dzięki którym w jednym miejscu zorganizujecie wszystko związane z odzieżą i zdobieniem. Przygotujemy indywidualną wycenę, projekt oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.

Produkty wiodące:
– NADRUKI
– odzież reklamowa
– odzież sportowa
– odzież robocza
– odzież okazjonalna.

Siedziba stacjonarna: Eleven-Koszuleczka.pl – 37-100 Łańcut, ul. Danielewicza 19 (Willa Róża).

Działamy lokalnie na terenie ŁAŃCUTA I OKOLIC (Kraczkowa, Albigowa Markowa), Rakszawa, Przeworsk, Leżajsk, Sokołów Małopolski, Rzeszów i okolice (Krasne, Tyczyn, Głogów Młp.)