Są wszędzie i w zasadzie uderzają w nas z każdej strony każdego dnia. Różnią się wielkością, treścią, grafiką, ale spełniają tą samą rolę.
Materiały reklamowe są siłą, która powoduje, że firmy osiągają sukces, a powodzenie zależy od stopnia ich rozpowszechnienia.

Zaczynając działalność nie możemy pominąć kwestii reklamy.  Każdy biznes wymaga tworzenia popytu na swoje produkty i usługi. Reklama może przybierać różną postać: grafika, audio lub wideo.

Każdy nośnik reklamy powinien realizować podstawowe cele promocyjne – informować o produkcie lub usłudze jednocześnie zachęcając do zakupu. Powinien także wyróżniać się na tle materiałów firm konkurencyjnych.
W pełni profesjonalny produkt reklamowy, poza promocją konkretnej oferty, zapewnia także komunikację marki – utrwala i wpływa na jej pozytywny wizerunek. W materiałach drukowanych istotna jest dbałość o jakość wydruku i dobór nośnika podnoszącego prestiż (np. gramatura papieru, rodzaj oprawy, tłoczenia, uszlachetniania.

Kiedy system identyfikacji wizualnej został opracowany w sposób profesjonalny, jest otwarty – pozwala na stałe rozbudowywanie systemu komunikacji marketingowej. Sukcesywnie  w takim przypadku można dodawać jego kolejne elementy, m.in: ulotki, katalogi, foldery, banery, ścianki reklamowe, gazetki firmowe, reklamy prasowe, a także oznakowaniem gadżetów firmowych (długopis, pendrive, kubek, torby reklamowe, koszulki itd.

Silny wizerunek powinien być wzmacniany o pozytywne skojarzenia, które ocieplają relacje czysto biznesowe. Elementami identyfikacji wizualnej mogą być kolory, wzory, grafika, zdjęcia itd.

Nie można zapomnieć o sieci

W dzisiejszych czasach najważniejszym narzędziem jest reklama w Internecie. Nie ma wątpliwości, że to medium stanowi podstawę promowania własnej firmy, informowania klientów o produktach, usługach oraz o kwestiach związanych z przedsiębiorstwem.

Pamiętaj o Eleven

Potrzebujesz pomocy w realizacji tego typu usług? Odwiedź nas!
Firma Eleven to nadruki na odzieży, materiałach (koszulkach), gadżetach, ale to także reklama w postaci ulotek, plakatów, banerów czy wizytówek.
Oferujemy stworzenie strony internetowej – opartej na systemie WordPress.