KUBKI Z NADRUKIEM

Fotokubek, kubek z Twoim logo, kubek reklamowy, kubek firmowy, kubek okolicznościowy z nadrukiem – nazw, terminologii jest mnóstwo, ale wszystko sprowadza nas do jednego – to bardzo popularny gadżet reklamowy dla klientów indywidualnych oraz firm.
Różnica tkwi w szczegółach. Dla klientów indywidualnych przeznaczone są przeważnie wersje kubków ze zdjęciem, lub pamiętnym wydarzeniem, natomiast kubki firmowe cechuje wyrażenie misji oraz znaczenia przedsiębiorstwa. Wyrażenie to może odbyć się poprzez reklamę własnego logo, adresu oraz kontaktu na kubku.

Nie ma znaczenia – wykonamy dla Państwa dowolny projekt nadruku.

Nasza firma wykonuje zlecenia od 1 sztuki, jednak im jest ich więcej tym cena jest korzystniejsza.
Po przyjęciu zamówienia zawsze przygotowujemy wizualizację oraz wykonujemy próbę (dla zamówienia minimum 10 sztuk). Podane poniżej ilości są orientacyjne, można zamówić dowolną ilość sztuk.

Poniżej oferta kubków na których wykonujemy nadruki. Cena kubka już z nadrukiem uzależniona jest od wielkości zamówienia.

Dysponujemy bogatym parkiem technologicznym mogącym zrealizować duże ilości kubków z nadrukiem w krótkim czasie.

Przykładowe realizacje: galeria zostanie zaktualizowana.


O metodzie i sposobie wykonywania nadruku na kubku piszemy tutaj:

http://www.eleven.net.pl/kubek-wlasnym-nadrukiem


Ceny i oferta kubków od 1 sztuki do pobrania TUTAJ

Cennik usług ELEVEN ŁAŃCUT do pobrania TUTAJ

Zapraszamy do współpracy. Działamy na terenie Podkarpacia: Łańcut, Leżajsk, Sokołów Małopolski, Przeworsk, Rzeszów, oraz na terenie całego kraju.