Koszulki okolicznościowe, jak sama nazwa wskazuje ich przeznaczeniem jest konkretne wydarzenie. Eventy są różne i zależą od danej sytuacji. Najbardziej popularne są jednak wszelkiego rodzaju urodziny, imieniny, a także wieczory panieńskie i kawalerskie. Idealnie w takich sytuacjach sprawdzają się gadżety, które charakteryzują daną grupę osób. Nie bez znaczenia są tutaj wszelkiego rodzaju chusty, przypinki, czapki, ale także i przede wszystkim koszulki z indywidualnym tekstem, czy grafiką.

W tym wypadku zaciera się granica pomiędzy koszulkami reklamowymi, a koszulkami okolicznościowymi. Należy pamiętać, że tą pierwszą grupę cechuje ilość. Firmy zazwyczaj są zainteresowane większą ilością sztuk, natomiast w drugim przypadku zamówienie może opiewać na 5 – 10 sztuk. Abstrahując od tematu koszt za sztukę w jednym jak i w drugim przypadku w firmie Eleven Łańcut będzie taki sam. Wszystko poprzez opłacalność wykonywania nadruków sublimacją, czy folię flex – porównując z sitodrukiem, gdzie jedna, czy pięć sztuk jest praktycznie nieopłacalna.

Nawiązując do tematu, koszulki na imprezę można kupić w dzisiejszych czasach praktycznie wszędzie, różnica tkwi w ich jakości, rodzaju nadruku, oraz oryginalności grafiki czy tekstu. Co prawda zazwyczaj klient przychodząc do sklepu, mając na uwadze konkretną imprezę sam wie co powinno znaleźć się na koszulce.

Poniżej kilka ciekawych propozycji na przykładzie wieczoru kawalerskiego i panieńskiego:

15 6

Już niebawem zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie koszulki na imprezy okolicznościowe będą dominować w ilość i jakość tekstów oraz grafik.